O FIRMIE

Firma Red.Jack z Sieradza świadczy usługi związane z przewozami autokarowymi osób na terenie całego kraju oraz za granicą. Na współpracę z nami decyduje się wiele grup zorganizowanych wynajmujących nasze autokary na wycieczki szkolne, wycieczki objazdowe, pielgrzymki, wyjazdy wakacyjne i sportowe, imprezy okolicznościowe albo transfery np. na lotnisko.

Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia, koncesje krajowe jak i zagraniczne, które są potrzebne do profesjonalnego i bezpiecznego świadczenia usług przewozowych.

Zatrudniamy kierowców z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, zapewniając Państwu bezpieczeństwo, które jest dla nas najważniejsze. Oferowane przez nas przewozy są bezpieczne i wygodne. Indywidualne podejście do każdego zlecenia pozwala nam dostosować swoje usługi do różnych potrzeb Klienta i spełnić wszystkie Jego wymagania.

Zależy nam, aby nasze autokary były niezawodne, zapewniając Podróżnym komfort i bezpieczeństwo.

Jedną z istotnych cech wyróżniających naszą firmę jest punktualność – dzięki olbrzymiemu doświadczeniu naszych kierowców dajemy gwarancję dotarcia na czas do wybranego miejsca. Opracowujemy najbardziej optymalne trasy przejazdu i konsekwentnie zmierzamy do celu.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 603 845 666 lub emailowo: red.jack@wp.pl

 

Zapraszam do współpracy.

Jacek Szcześniak (Właściciel)